Lenovo Laptop ThinkPad E16 G3 21ST0045PB W11Pro 5 220/16GB/512GB/AMD Radeon/16.0 WUXGA/Black/1YR Premier Support + 3YRS OS + CO2 Offset
Symbol: 21ST0045PB
Dostępność: Średnia dostępność 27 szt.
Cena: 5335.00
Symbol: 21ST0045PB
Dostępność: Średnia dostępność 27 szt.
Cena: 5335.00
| Informacje o produkcie | |
| TCO Certified | Tak |
| Typ | Laptop |
| Model |
ThinkPad E16 Gen 3 |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 5 |
| Taktowanie procesora | 3.2 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.9 GHz |
| Seria procesora | Seria druga |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Liczba wątków | 12 |
| Cache L3 | 16 MB |
| Moc procesora | 28 W |
| Pozostałe informacje o procesorze |
AMD Ryzen 5 220 |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 300 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Radeon 740M |
| Producent chipsetu | AMD |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM |
|
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2242 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth WiFi 802.11 ax LAN 10/100/1000 |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x USB 3.2 Type-A Gen 2 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2x2 1 x USB 4 Type-C (40 Gb/s) |
| Porty wideo | 1 x HDMI 1 x Thunderbolt 4 |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) 1 x RJ-45 |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Dźwięk |
|
| Pojemność baterii | 64 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Liczba komór | 3-komorowa |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 21.15 mm |
| Szerokość | 356 mm |
| Głębokość | 249 mm |
| Waga | 1.63 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Lenovo - RNLNV%, RULNV%, RTLNV%, RDLNV%, TNLNV%, TCLNV% |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus