Lenovo LENOVO ThinkPad T14s G2 i5-1145G7 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro + zasilacz UŻYWANY
Symbol: ThinkPadT14si5-1145G716G256SSD14FHD
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 1659.00
Symbol: ThinkPadT14si5-1145G716G256SSD14FHD
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 1659.00
| Specyfikacja | |
| Cache procesora | 8 MB |
| Taktowanie procesora | 2,6 GHz |
| Liczba wątków | 8 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,4 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Model procesora | i5-1145G7 |
| Generacja procesora | 11th gen Intel® Core™ i5 |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Prędkość zegara pamięci | 4266 MHz |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4x-SDRAM |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Laptop |
| Wysokość produktu | 16,8 mm |
| Szerokość produktu | 327,5 mm |
| Waga produktu | 1,36 kg |
| Głębokość produktu | 224,4 mm |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Bluetooth | Tak |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Ekran matowy | Tak |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Typ matrycy | IPS |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Układ audio | Realtek ALC3287 |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Urządzenie wskazujące | ThinkPad UltraNav |
| Cechy szczególne | System jest preinstalowany na dysku |
| Cechy szczególne | Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki |
| Cechy szczególne | Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy |
| Cechy szczególne | Windows 11 Pro 64bit dla komputerów Lenovo |
| Cechy szczególne | W zestawie naklejki do spolszczenia klawiatury |
| Cechy szczególne | Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora |
| Kabel zasilający | Nie |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | Zagrożenie dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | Poważne zagrożenie dla zdrowia |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | Drażniące lub szkodliwe |
| Szerokość | 420mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 305mm |
• Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych.
• Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia.
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus