Lenovo Komputer ThinkCentre Neo 50s G5 SFF 12XD0026PB W11Pro i5-14400/8GB/512GB/INT/DVD/3YRS OS
Symbol: 12XD0026PB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 3769.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 12XD0026PB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 3769.00
| Informacje o produkcie | |
| TCO Certified | Tak |
| Model |
ThinkCentre neo 50s Gen 5 |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 2.5 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.7 GHz |
| Generacja procesora | Czternasta |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 16 |
| Cache L3 | 20 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core i5-14400 |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4800 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort 1 x HDMI 1 x VGA (15 pin D-Sub) |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s Bluetooth Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 4 x USB 2.0 Type-A 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 1 x Audio (Combo) 1 x Audio (Mikrofon) 1 x Audio (Line-out) |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 1 2 x M.2 1 x PCIe 3.0 x 16 |
| Moc zasilacza | 180 W |
| Kolor | Szary Czarny |
| Obudowa | Small Form Factor |
| Wysokość | 339.5 mm |
| Szerokość | 92.5 mm |
| Głębokość | 291.4 mm |
| Waga | 4.2 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Lenovo - RNLNV%, RULNV%, RTLNV%, RDLNV%, TNLNV%, TCLNV% |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus