Lenovo Komputer ThinkCentre Neo 50q Tiny G5 13B9001APB W11Pro Core 7 240H/16GB/1TB/INT/3YRS OS
Symbol: 13B9001APB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 4478.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 13B9001APB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 4478.00
| Informacje o produkcie | |
| TCO Certified | Tak |
| Model |
ThinkCentre neo 50q Gen 5 |
| Rodzina procesora | Intel Core |
| Taktowanie (Boost) | 5.2 GHz |
| Seria procesora | Seria druga |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 16 |
| Cache L3 | 24 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core 7 240H |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x HDMI 1 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax/be Bluetooth 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 3 x USB 3.2 Type-A Gen 2 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 2 x USB 2.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) 1 x RJ-45 |
| Moc zasilacza | 135 W |
| Kolor | Czarny Srebrny |
| Obudowa | Tiny |
| Wysokość | 36.5 mm |
| Szerokość | 179 mm |
| Głębokość | 182.9 mm |
| Waga | 1.13 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Lenovo - RNLNV%, RULNV%, RTLNV%, RDLNV%, TNLNV%, TCLNV% |
Lenovo
151, LORONG CHUAN,#02-01, NEW TECH PARK
556741 SINGAPORE
Singapore