Lenovo Komputer All-in-One neo 50a G5 12SB004EPB W11Pro Core 5 210H/16GB/512GB/INT/27.0 FHD/Touch/Luna Grey/3YRS OS
Symbol: 12SB004EPB
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 5067.00
Symbol: 12SB004EPB
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 5067.00
ThinkCentre neo 50a 27 Gen 5
| Informacje o produkcie | |
| Model |
ThinkCentre neo 50a 27 Gen 5 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
27" FHD (1920x1080) IPS Anti-glare 300nits, 99% sRGB, Touch |
| Rodzina procesora | Intel Core 5 |
| Seria procesora | Seria druga |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Liczba wątków | 12 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Taktowanie procesora | 2.2 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.8 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core 5 210H |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 2 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax 1 x 10/100/1000 Mbit/s Bluetooth |
| Karta dźwiękowa |
|
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 2 x USB 2.0 Type-A 1 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 1 x Audio (Combo) |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kamera internetowa | Tak 5,0 MPix |
| Kolor | Szary |
| Typ podstawy | Monitor Stand Basic (Lenovo) |
| Obudowa | All-In-One |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Wysokość | 473.16 mm |
| Szerokość | 611.72 mm |
| Głębokość | 192 mm |
| Waga | 7.1 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Lenovo - RNLNV%, RULNV%, RTLNV%, RDLNV%, TNLNV%, TCLNV% |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus