Lenovo Komputer All-in-One ThinkCentre M90a G6 13AT000VPB W11Pro Ultra 5 235/16GB/512GB/INT/23.8 FHD/vPro/3YRS OS + 1YR Premier
Symbol: 13AT000VPB
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 5683.00
Symbol: 13AT000VPB
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 5683.00
| Informacje o produkcie | |
| TCO Certified | Tak |
| Model |
ThinkCentre M90a Gen 6 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 5 (Copilot dla ver 2XXV) |
| Seria procesora | Seria druga |
| Liczba rdzeni | 14 |
| Liczba wątków | 14 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Taktowanie procesora | 3.4 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5 GHz |
| Moc procesora | 65 W |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core Ultra 5 235 |
| Intel vPro | Enterprise |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x HDMI 1 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax Bluetooth |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 3 x USB 3.2 Type-A Gen 2 1 x USB4 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) 1 x RJ-45 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kamera internetowa | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | All-In-One |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Wysokość | 455.94 mm |
| Szerokość | 539.6 mm |
| Głębokość | 264.91 mm |
| Waga | 8.04 kg |
| Informacje o gwarancji |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Lenovo - RNLNV%, RULNV%, RTLNV%, RDLNV%, TNLNV%, TCLNV% |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus