Lenovo Kompaktowa mysz przewodowa USB-C ThinkPad 4Y51D20850
Symbol: 4Y51D20850
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 77.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4Y51D20850
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 77.00
Kompaktowa mysz przewodowa ThinkPad USB-C
Niezależnie od tego, czy masz najnowszy ultrabook, czy sprawdzony, stary notebook, kieszonkowa przewodowa mysz ThinkPad USB-C pomoże Ci ulepszyć grę. Można ją wygodnie podłączyć poprzez port USB-C lub USB-A (poprzez specjalny konwerter). A dzięki płynnej regulacji DPI do 2400 możesz klikać i przewijać dokładniej i precyzyjniej.
Najważniejsze funkcje:
| Informacje o produkcie | |
| Model |
ThinkPad USB-C Wired Compact |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 2400 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 2 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
35 x 58 x 100 mm |
| Waga | 79.5 g |
| Oznaczenia | |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus