Lenovo Klawiatura przewodowa Essential czarna US English 4Y41R64633
Symbol: 4Y41R64633
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 124.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4Y41R64633
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 124.00
Lenovo Essential Wired Keyboard AI - US English
Ciesz się niezawodnym i bezproblemowym pisaniem z klawiaturą Lenovo Essential Wired Keyboard. Jest trwała i zbudowana tak, by służyć długo - z wytrzymałością do 10 mln kliknięć na każdy klawisz, odpornością na zachlapania oraz przewodowym połączeniem USB. Pisanie jeszcze nigdy nie było tak komfortowe dzięki cichym klawiszom oraz regulowanym nóżkom zapewniającym wygodę przez cały dzień. Popraw swoją efektywność pracy dzięki specjalnemu klawiszowi Microsoft Copilot.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Essential Wired Keyboard AI |
| Rodzaj | Standard |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Język klawiatury | Angielski (US) [Enter poziomy] |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 Windows 11 |
| Wymiary |
20 x 424 x 146 mm |
| Waga | 0.57 kg |
| Oznaczenia | |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus