Lenovo Klawiatura i mysz przewodowa 4X31R64439
Symbol: 4X31R64439
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 186.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4X31R64439
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 186.00
Klawiatura i mysz Lenovo Essential Wired Combo zachowują prostotę. Ta trwała klawiatura i mysz podłączają się do każdego portu USB z niezawodnością przewodową, na której możesz polegać. Wytrzymała, wodoodporna membrana wytrzyma przypadkowe zalania, nie ryzykując wydajności. Ciesz się przyjemnym pisaniem dzięki cichym klawiszom i klawiaturze numerycznej w nowoczesnym układzie oszczędzającym miejsce. Zwiększ swoją efektywność pracy dzięki specjalizowanemu klawiszowi Microsoft Copilot. Ergonomiczna mysz w pełnym rozmiarze oferuje komfort i wsparcie do całodziennie używania. Zwiększ swoją produktywność, płynnie wykonując zadania za pomocą optycznego sensora o wysokiej rozdzielczości 1600DPI.
Najważniejsze cechy:
| Informacje o produkcie | |
| Separator |
Klawiatura Mysz |
| Model |
4X31R64439 4X31R64439 |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Połączenie | Przewodowe Przewodowe |
| Interfejs | USB USB |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | USB 5V USB 5V |
| Zasięg | 1.8 m 1.8 m |
| Kolor | Czarny Czarny |
| Wymiary |
20 x 146 x 424 mm 34 x 62 x 111 mm |
| Waga | 0.57 kg 69 g |
| Oznaczenia | |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Podświetlenie | Nie |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus