Lenovo Desktop ThinkCentre Neo 50t Tower G5 12UD0031PB W11Pro i3-14100/8GB/256GB/INT/1YR OS
Symbol: 12UD0031PB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 2997.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 12UD0031PB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 2997.00
| Informacje o produkcie | |
| Data Act | Lenovo - RNLNV%, RULNV%, RTLNV%, RDLNV%, TNLNV%, TCLNV% |
| TCO Certified | Tak |
| Model |
ThinkCentre neo 50t Gen 5 |
| Rodzina procesora | Intel Core i3 |
| Taktowanie procesora | 3.5 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.7 GHz |
| Generacja procesora | Czternasta |
| Liczba rdzeni | 4 |
| Liczba wątków | 8 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core i3-14100 |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4800 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Liczba dysków SSD | 1 |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x HDMI 1 x DisplayPort 1 x VGA (15 pin D-Sub) |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 4 x USB 2.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) 1 x RJ-45 1 x Audio (Mikrofon) |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 1 1 x PCIe 3.0 x 16 |
| Moc zasilacza | 180 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Tower |
| Wysokość | 340 mm |
| Szerokość | 145 mm |
| Głębokość | 294 mm |
| Waga | 5.6 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus