Legrand Zasilacz Keor DK 1kVA 9 min 311340
Symbol: 311340
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 2516.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 311340
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 2516.00
Model Keor DK firmy Legrand UPS to źródło zasilania awaryjnego z technologią PWM o wysokiej częstotliwości, podwójną konwersją online, stałym przewodem neutralnym, mocą znamionową 1000 VA i współczynnikiem mocy PF 1. Wyposażone w regulowane zaworem, hermetycznie zamknięte baterie akumulatorowe, umieszczone w specjalnej komorze wewnątrz zasilacza UPS lub w jednej lub kilku zewnętrznych szafach. Elektronika i baterie znajdują się w zaledwie dwóch szafach typu rack.
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Moc czynna | 1000 kW |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 3 |
| Pojemność akumulatora | 7.2 Ah |
| Czas ładowania | 5 h |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 1 x RS-232 (COM) 1 x EPO |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
440 x 88 x 454 mm |
| Waga | 14.8 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Legrand - __LGR% |