LIAN LI Wentylator Lian Li UNI FAN TL Wireless Lüfter, ARGB, PWM, 3er-Pack - 120 mm, weiß
Symbol: LULI-110
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 383.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LULI-110
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 383.00
| Specyfikacja | |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Materiały | Poliester termoplastyczny (PBT) |
| Zasilanie | 5,8 W |
| Napięcie | 12 V |
| Napięcie LED | 5 V |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 124 x 28 mm |
| Prędkość obrotowa (min) | 0,2 RPM |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 33 dB |
| Maksymalny przepływ powietrza | 83,4 ft³/min |
| Złącze pompy | 4-pin |
| Prędkość obrotowa (max) | 2600 RPM |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Typ łożyska | Łożysko dynamiki płynów (FDB) |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 90,1 mmH2O |
| Model | Wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Ilość gniazd SATA | 1 |
| Szerokość | 158mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 134mm |
Caseking GmbH
Gaussstrasse 1
10589 Berlin
Germany
info@caseking.de