LIAN LI Wentylator Lian Li UNI FAN TL Wireless LCD Lüfter ARGB PWM Reverse Blade 120mm czarny
Symbol: LULI-115
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 184.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LULI-115
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 184.00
| Specyfikacja | |
| Materiały | Poliester termoplastyczny (PBT) |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Napięcie | 5 - 12 V |
| Pobór mocy wentylatora | 7,08 W |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 28 x 124 mm |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 2,83 mmH2O |
| Model | Wentylator |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 31 dB |
| Ilość sztuk | 1 |
| Częstotliwość zdalnego sterowania | 2,4 GHz |
| Maksymalny przepływ powietrza | 54,3 ft³/min |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Minimalna prędkość wentylatora | 350 RPM |
| Typ łożyska | Łożysko dynamiki płynów (FDB) |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 1900 RPM |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 135mm |
Caseking GmbH
Gaussstrasse 1
10589 Berlin
Germany
info@caseking.de