LIAN LI Obudowa komputera Wentylator 12 cm Biały 1 szt.
Symbol: LULI-098
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 161.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LULI-098
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 161.00
| Specyfikacja | |
| Materiały | Politereftalan butylenu (PBT) |
| Kolor produktu | Biały |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Pobór mocy | 2,64 W |
| Napięcie znamionowe | 40 V |
| Napięcie | 5 - 12 V |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 124,5 x 28 mm |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 2,1 mmH2O |
| Maksymalny przepływ powietrza | 51,45 ft³/min |
| Model | Wentylator |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 31 dB |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Minimalna prędkość wentylatora | 350 RPM |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 1900 RPM |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Typ łożyska | Łożysko dynamiki płynów (FDB) |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 178mm |
| Długość | 135mm |
| Wysokość | 485mm |
Caseking GmbH
Gaussstrasse 1
10589 Berlin
Germany
info@caseking.de