LIAN LI Lian Li Uni Fan SL140 Obudowa komputera Wentylator 14 cm Biały 2 szt.
Symbol: LULI-017
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 203.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LULI-017
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 203.00
| Specyfikacja | |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiały | Aluminium |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Liczba łopatek wentylatora | 7 |
| Pobór mocy | 5,16 W |
| Napięcie | DC 6 |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 144 x 142,25 x 25 mm |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 30 dB |
| Prędkość obrotowa (min) | 500 RPM |
| Obsługiwane gniazda procesora | Brak obsługi |
| Ilość sztuk | 2 |
| Model | Wentylator |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 1,67 mmH2O |
| Maksymalny przepływ powietrza | 70,5 ft³/min |
| Prędkość obrotowa (max) | 1500 RPM |
| Typ łożyska | Łożysko dynamiki płynów (FDB) |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Procesor | Brak obsługi |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Dołączone śruby | Tak |
| Liczba śrub | 8 |
| Szerokość | 96mm |
| Długość | 152mm |
| Wysokość | 160mm |
Caseking GmbH
Gaussstrasse 1
10589 Berlin
Germany
info@caseking.de