LIAN LI Lian Li Uni Fan SL-INF Obudowa komputera Wentylator 12 cm Czarny 3 szt.
Symbol: LULI-028
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 424.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LULI-028
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 424.00
| Specyfikacja | |
| Typ złącza LED | 3-pin |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Liczba żarówek LED | 40 |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Napięcie rozruchu | 6 V |
| Napięcie | 12 V |
| Prąd wentylatora | 0,18 A |
| Napięcie LED | 5 V |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 122,1 x 25 mm |
| Grubość wentylatora | 2,5 cm |
| Prędkość obrotowa (max) | 2100 RPM |
| Typ łożyska | Łożysko dynamiki płynów (FDB) |
| Model | Wentylator |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 2,66 mmH2O |
| Maksymalny przepływ powietrza | 61,3 ft³/min |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 29 dB |
| Ilość sztuk | 3 |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Szerokość | 96mm |
| Długość | 159mm |
| Wysokość | 156mm |
Caseking GmbH
Gaussstrasse 1
10589 Berlin
Germany
info@caseking.de