LIAN LI Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD 120 Obudowa komputera Wentylator 12 cm Czarny 3 szt.
Symbol: LULI-099
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 485.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LULI-099
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 485.00
| Specyfikacja | |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Sterownik wentylatora | Tak |
| Materiały | Politereftalan butylenu (PBT) |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie znamionowe | 40 V |
| Napięcie | 5 - 12 V |
| Pobór mocy | 2,64 W |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 124,5 x 28 mm |
| Minimalna prędkość wentylatora | 350 RPM |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 1900 RPM |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 2,4 mmH2O |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Model | Wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Maksymalny przepływ powietrza | 50,08 ft³/min |
| Ilość sztuk | 3 |
| Typ łożyska | Łożysko dynamiki płynów (FDB) |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 29,5 dB |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 136mm |
| Długość | 172mm |
| Wysokość | 132mm |
Caseking GmbH
Gaussstrasse 1
10589 Berlin
Germany
info@caseking.de