LIAN LI Lian Li UNI FAN SL Wireless 120 Obudowa komputera Wentylator 12 cm Biały 3 szt.
Symbol: LULI-092
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 338.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LULI-092
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 338.00
| Specyfikacja | |
| Materiały | Politereftalan butylenu (PBT) |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Sterownik wentylatora | Tak |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Kolor produktu | Biały |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Pobór mocy | 1,8 W |
| Napięcie | 5 - 12 V |
| Napięcie znamionowe | 40 V |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Maksymalny przepływ powietrza | 64,05 ft³/min |
| Minimalna prędkość wentylatora | 400 RPM |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 28,5 dB |
| Typ łożyska | Łożysko dynamiki płynów (FDB) |
| Ilość sztuk | 3 |
| Model | Wentylator |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 2,44 mmH2O |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 2000 RPM |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 165mm |
| Długość | 135mm |
| Wysokość | 105mm |
Caseking GmbH
Gaussstrasse 1
10589 Berlin
Germany
info@caseking.de