LIAN LI Lian Li GALAHAD II 360 Trinity AiO Chłodnica Wodna, ARGB - biała
Symbol: 9266822
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 636.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 9266822
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 636.00
| Specyfikacja | |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Ilość żeber | 1 |
| Kolor produktu | Biały |
| Wysokość chłodnicy | 2,7 cm |
| Szerokość chłodnicy | 39,8 cm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Głębokość chłodnicy | 11,9 cm |
| Długość tuby | 38,5 cm |
| Głębokość pompy | 7,4 cm |
| Szerokość pompy | 7,4 cm |
| Wysokość pompy | 6,9 cm |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Maksymalny przepływ powietrza | 89,1 ft³/min |
| Typ łożyska | Łożysko dynamiki płynów (FDB) |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 35,4 dB |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 2450 RPM |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Poziom hałasu pompy | 16,59 dB |
| Prędkość motora pompy | 3200 RPM |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Model | Chłodnica cieczy all-in-one |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 3,66 mmH2O |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Kontroler RGB w zestawie | Tak |
| Przewody | 4-pin, SATA |
| Wspornik(i) CPU | Tak |
| Szerokość | 455mm |
| Długość | 214mm |
| Wysokość | 145mm |
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
• Zużyte akcesoria chłodzenia wodnego należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
Caseking GmbH
Gaussstrasse 1
10589 Berlin
Germany
info@caseking.de