LIAN LI Lian Li A3-1 Mini Tower Zestaw GPU
Symbol: GELI-956
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 230.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GELI-956
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 230.00
| Specyfikacja | |
| Model | Zestaw GPU |
| Kompatybilny typ obudowy | Mini Tower |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość slotów PCI Express | 3 |
| Maksymalna długość kart graficznych | 37,6 cm |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
| Materiały | Stal |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 4.0 |
| Dołączony przewód zasilający | Tak |
| Długość kabla rurek | 20 cm |
| Obsługiwane produkty | A3 m-ATX |
| Głębokość produktu | 255,1 mm |
| Wysokość produktu | 124,4 mm |
| Szerokość produktu | 132,6 mm |
| Dołączone śruby | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 270mm |
| Długość | 135mm |
| Wysokość | 145mm |
• Upewnij się, że produkt jest odpowiednio uziemiony, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem elektrycznym.
• Produkt może zawierać małe części, które mogą stanowić zagrożenie zadławienia dla dzieci.
• Przechowuj produkt w suchym miejscu, aby zapobiec korozji i uszkodzeniom.
Caseking GmbH
Gaussstrasse 1
10589 Berlin
Germany
info@caseking.de