LG Electronics Monitor 27G440A-B 27 cali Ultra Gear FHD 240Hz
Symbol: 27G440A-B
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 616.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 27G440A-B
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 616.00
27-calowy monitor gamingowy LG UltraGear G4 240 Hz Full HD z sRGB 99% (typ.), 1 ms (GtG), HDMI 2.0
Poczuj prawdziwą akcję w żywych kolorach
Nasz monitor obsługuje HDR10 i oferuje 99% pokrycia sRGB, zapewniając szerokie spektrum barw, które dzięki matrycy IPS umożliwia wierne odwzorowanie kolorów i wciągające wrażenia z gry. Umożliwia graczom przeżywanie dramatycznych bitew zgodnie z zamysłem twórców.
Płynna rozgrywka dzięki częstotliwości odświeżania 240 Hz
Częstotliwość odświeżania 240 Hz zapewnia płynny, krystalicznie czysty obraz przy jednoczesnym zminimalizowaniu rozmycia ruchu. Zanurz się w głębię rozgrywki wraz z każdą klatką.
Oszałamiająca prędkość
Ultraszybki czas reakcji 1 ms (GtG), zmniejszający efekt odwrotnego ghostingu, pozwala cieszyć się zupełnie nową wydajnością w grach.
Certyfikowany przez powszechnie stosowaną technologię
Dzięki technologii AMD FreeSync Premium i zgodności z G-SYNC zatwierdzonej przez NVIDIA monitor ten oferuje płynny obraz bez rozrywania i niskie opóźnienia, zapewniając niezrównaną precyzję i płynność podczas grania.
Inteligentne sterowanie i płynne przełączanie dzięki LG Switch
Dzięki aplikacji LG Switch można łatwo zoptymalizować monitor zarówno do gier, jak i codziennego użytku. Bez wysiłku zarządzaj ustawieniami monitora dostosuj jakość obrazu i jasność do swoich preferencji, a następnie natychmiast zastosuj ustawienia za pomocą skrótu klawiszowego. Aplikacja umożliwia również podzielenie ekranu na 11 układów i uruchomienie platformy do rozmów wideo jednym kliknięciem, co zapewnia jeszcze większą wygodę użytkowania.
Kompaktowy i elegancki
Praktycznie bezramkowa konstrukcja w połączeniu z w pełni regulowaną podstawą umożliwiającą obrót, pochylenie, zmianę wysokości i pivot. Prosta w konstrukcji podstawa w kształcie litery L pozwala zaoszczędzić miejsce na biurku i wyeliminować martwe strefy, dzięki czemu Twoje stanowisko pracy jest uporządkowane i wydajne.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
27G440A-B |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Plamka matrycy | 0.3108 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI 1 x DisplayPort 1 x 3,5 mm minijack |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 21 W |
| Klasa energetyczna | A |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 364.8 mm |
| Wysokość z podstawą | 540.7 mm |
| Szerokość | 614.2 mm |
| Głębokość | 51.7 mm |
| Głębokość z podstawą | 220 mm |
| Waga | 6.5 kg |
| Waga z podstawą | 4 kg |
| Oznaczenia | |