Kyocera TK-8525K/FOR TASKALFA 4052CI
Symbol: Kyocera TK-8525K 1T02RM0NL0
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 319.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Kyocera TK-8525K 1T02RM0NL0
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 319.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 30000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | TASKalfa 4052ci |
| Wysokość produktu | 140 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 630mm |
| Długość | 85mm |
| Wysokość | 85mm |
KYOCERA Document Solutions Inc.
1-2-28 Tamatsukuri, Chuo-ku
540858 Osaka
Japan
+81-6-6764-3555
www.kyoceradocumentsolutions.com/en/