Kyocera TK-8365C/TONER-KIT CYAN
Symbol: Kyocera TK-8365C 1T02YPCNL0
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 436.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Kyocera TK-8365C 1T02YPCNL0
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 436.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 12000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | TASKalfa 2554ci |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 67mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 630mm |
KYOCERA Document Solutions Inc.
1-2-28 Tamatsukuri, Chuo-ku
540858 Osaka
Japan
+81-6-6764-3555
www.kyoceradocumentsolutions.com/en/