Kyocera TK-7300/INCL CONTAINER F/15000 PAGES
Symbol: Kyocera TK-7300 1T02P70NL0
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 443.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Kyocera TK-7300 1T02P70NL0
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 443.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 15000 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | ECOSYS P4040dn, P4040dn |
| Głębokość produktu | 118 mm |
| Szerokość produktu | 386 mm |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 385mm |
| Długość | 118mm |
| Wysokość | 148mm |
KYOCERA Document Solutions Inc.
1-2-28 Tamatsukuri, Chuo-ku
540858 Osaka
Japan
+81-6-6764-3555
www.kyoceradocumentsolutions.com/en/