Kyocera TK-3060/SW-TONER-KIT
Symbol: Kyocera Toner TK-3060 1T02V30NL
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 429.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Kyocera Toner TK-3060 1T02V30NL
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 429.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 14500 stron(y) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | ECOSYS M3145idn, ECOSYS M3645idn |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 30 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 80% |
| Technologia druku | Laser |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 333mm |
| Wysokość | 368mm |
KYOCERA Document Solutions Inc.
1-2-28 Tamatsukuri, Chuo-ku
540858 Osaka
Japan
+81-6-6764-3555
www.kyoceradocumentsolutions.com/en/