Kyocera Kyocera Toner TK-8115M 1T02P3BNL0 Magenta 6000
Symbol: Kyocera Toner TK-8115M 1T02P3B
Dostępność: Duża dostępność 97 szt.
Cena: 325.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Kyocera Toner TK-8115M 1T02P3B
Dostępność: Duża dostępność 97 szt.
Cena: 325.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność | M8124cidn, M8130cidn |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 6000 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 600mm |
| Wysokość | 100mm |
KYOCERA Document Solutions Inc.
1-2-28 Tamatsukuri, Chuo-ku
540858 Osaka
Japan
+81-6-6764-3555
www.kyoceradocumentsolutions.com/en/