Kyocera Kyocera Toner TK-8115C 1T02P3CNL0 Cyan
Symbol: Kyocera TK-8115C 1T02P3CNL0
Dostępność: Duża dostępność 86 szt.
Cena: 325.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Kyocera TK-8115C 1T02P3CNL0
Dostępność: Duża dostępność 86 szt.
Cena: 325.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 6000 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Kompatybilność | Kyocera EcoSys M8124 CIND, Kyocera EcoSys M8130 CIN, Kyocera EcoSys M8130 CIND |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 106mm |
| Długość | 106mm |
| Wysokość | 603mm |
KYOCERA Document Solutions Inc.
1-2-28 Tamatsukuri, Chuo-ku
540858 Osaka
Japan
+81-6-6764-3555
www.kyoceradocumentsolutions.com/en/