Kyocera Kaseta z tonerem KYOCERA TK-5405Y, 1 szt., Oryginalny Żółty
Symbol: 1T02Z6ANL0
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 679.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1T02Z6ANL0
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 679.00
| Specyfikacja | |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 10000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Kompatybilność | ECOSYS MA3500cix |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 195mm |
| Długość | 485mm |
| Wysokość | 155mm |
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Przechowywać z dala od zasięgu dzieci.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
KYOCERA Document Solutions Inc.
1-2-28 Tamatsukuri, Chuo-ku
540858 Osaka
Japan
+81-6-6764-3555
www.kyoceradocumentsolutions.com/en/