Kyocera KYOCERA TK-8305K kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: Kyocera Toner TK-8305K 1T02LK0
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 351.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Kyocera Toner TK-8305K 1T02LK0
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 351.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 25000 stron(y) |
| Kompatybilność | TASKalfa 3050ci, TASKalfa 3550ci, TASKalfa 3051ci, TASKalfa 3551ci |
| Wysokość produktu | 140 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 570mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 115mm |
KYOCERA Document Solutions Inc.
1-2-28 Tamatsukuri, Chuo-ku
540858 Osaka
Japan
+81-6-6764-3555
www.kyoceradocumentsolutions.com/en/