Kyocera KYOCERA TK-7105 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 1T02P80NL0
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 376.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1T02P80NL0
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 376.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 20000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | TASKalfa 3010i |
| Głębokość produktu | 315 mm |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 470mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 370mm |
KYOCERA Document Solutions Inc.
1-2-28 Tamatsukuri, Chuo-ku
540858 Osaka
Japan
+81-6-6764-3555
www.kyoceradocumentsolutions.com/en/