Kyocera KYOCERA TK-5290K kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 1T02TX0NL0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 741.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1T02TX0NL0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 741.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 13000 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | P7240cdn |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 325mm |
| Wysokość | 145mm |
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Przechowywać z dala od zasięgu dzieci.
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
KYOCERA Document Solutions Inc.
1-2-28 Tamatsukuri, Chuo-ku
540858 Osaka
Japan
+81-6-6764-3555
www.kyoceradocumentsolutions.com/en/