Kyocera KYOCERA TK-5205K kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 1T02R50NL0
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 230.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1T02R50NL0
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 230.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 18000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność | TASKalfa 356ci |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Wysokość produktu | 605 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 85mm |
| Długość | 451mm |
| Wysokość | 96mm |
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Przechowywać z dala od zasięgu dzieci.
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
KYOCERA Document Solutions Inc.
1-2-28 Tamatsukuri, Chuo-ku
540858 Osaka
Japan
+81-6-6764-3555
www.kyoceradocumentsolutions.com/en/