Kyocera KYOCERA TK-5160M kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Purpurowy
Symbol: 1T02NTBNL0
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 371.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1T02NTBNL0
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 371.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 12000 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Purpurowy |
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | ECOSYS P7040cdn |
| Szerokość produktu | 125 mm |
| Głębokość produktu | 320 mm |
| Wysokość produktu | 125 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 320mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 140mm |
KYOCERA Document Solutions Inc.
1-2-28 Tamatsukuri, Chuo-ku
540858 Osaka
Japan
+81-6-6764-3555
www.kyoceradocumentsolutions.com/en/