Kyocera KYOCERA TK-3150 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: TK-3150 1T02NX0NL0
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 416.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TK-3150 1T02NX0NL0
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 416.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 14500 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność | ECOSYS M3040idn, ECOSYS M3540idn |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Głębokość produktu | 330 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 335mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 120mm |
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Przechowywać z dala od zasięgu dzieci.
KYOCERA Document Solutions Inc.
1-2-28 Tamatsukuri, Chuo-ku
540858 Osaka
Japan
+81-6-6764-3555
www.kyoceradocumentsolutions.com/en/