Kyocera KYOCERA TK-1115 Oryginalny Czarny 1 szt.
Symbol: 1T02M50NLV
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 325.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1T02M50NLV
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 325.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 1600 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | FS-1320MFP, FS-1041, FS-1220MFP |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość produktu | 189 mm |
| Szerokość produktu | 60 mm |
| Wysokość produktu | 124 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 30 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 80% |
| Notka dotycząca wydajności strony | ISO_C |
| Szerokość | 185mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 120mm |
KYOCERA Document Solutions Inc.
1-2-28 Tamatsukuri, Chuo-ku
540858 Osaka
Japan
+81-6-6764-3555
www.kyoceradocumentsolutions.com/en/