Kingston Pamięć DDR5 Fury Beast RGB 32GB(2*16GB)/5600 CL40
Symbol: KF556C40BBAK2-32
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 2361.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KF556C40BBAK2-32
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 2361.00
DDR5 Fury Beast RGB
Pamięć Kingston FURY Beast DDR5 RGB umożliwia przetaktowywanie na platformach do gier nowej generacji dzięki najnowocześniejszej technologii.
Wykorzystaj najwyższą prędkość DDR5 z dwukrotnie większą liczbą banków i długością pakietu.
Intensywne podświetlenie RGB, które można regulować za pomocą oprogramowania Kingston FURY CTRL, oraz opatentowana technologia Infrared Sync Technology i nowa konstrukcja radiatora doskonale sprawdzają się nie tylko podczas grania.
Ponadto pamięć ta Kingston FURY Beast DDR5 RGB jest wyposażona w funkcję Plug N Play automatycznego przetaktowywania z szybkością na poziomie 4800MT/s i wykorzystuje Intel XMP 3.0 nowy standard z dwoma konfigurowalnymi profilami. Każdy moduł przeszedł kompleksowe testy prędkości i jest objęty wieczystą gwarancją.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Całkowita pojemność pamięci | 32 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Liczba pamięci w zestawie | 2 |
| CAS Latency | CL40 |
| Obsługa ECC | On-die ECC |
| Radiator | Tak |
| Wymiary |
|
| Waga | 90 g |
| Oznaczenia | |
Kingston Technology International Ltd / Kingston Digital International Ltd
Blanchardstown Road North
D15PEC Dublin
Ireland
productsafety@kingston.ie