Kingston Dysk SSD NV3 2TB M.2 2280 PCI-e 4.0 NVMe 6000/5000
Symbol: SNV3S/2000G
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1123.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SNV3S/2000G
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1123.00
Dysk SSD NV3 PCle 4.0 NVMe
Wysoka wydajność i duże pojemności
NV3 to dysk SSD PCIe 4.0 NVMe M.2 (2280) - szybki i energooszczędny nośnik pamięci o pojemności 2000GB.
Wydajność interfejsu PCIe NVMe Gen 4x4
Zwiększ możliwości swojego komputera dzięki szybkości odczytu/zapisu do 6000/5000MB/s.
Idealne rozwiązanie do systemów z ograniczoną ilością miejsca
Umożliwia łatwą instalację w systemach ze złączem M.2. Doskonałe rozwiązanie do cienkich laptopów i komputerów SFF.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
NV3 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 2 TB |
| Interfejs dysku | PCIe 4.0 |
| TBW | 640 TB |
| Prędkość odczytu | 6000 MB/s |
| Prędkość zapisu | 5000 MB/s |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 3.8 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Waga | 6.6 g |
| Oznaczenia | |
Kingston Technology International Ltd / Kingston Digital International Ltd
Blanchardstown Road North
D15PEC Dublin
Ireland
productsafety@kingston.ie