Kensington Kensington Filtr prywatyzujący High Clarity do laptopów 14'' 16:10
Symbol: 568345
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 302.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 568345
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 302.00
| Specyfikacja | |
| Format obrazu | 16:10 |
| Transmisja światła | 40% |
| Obsługiwane typy wyświetlaczy | LCD |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Filtr światła niebieskiego | Tak |
| Odporny na zadrapania | Tak |
| Format ekranu | Szerokoekranowy |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Funkcje filtrowania wyświetlacza | Prywatność |
| Funkcje filtrowania wyświetlacza | Antyrefleksyjny |
| Funkcje filtrowania wyświetlacza | Anti-blue |
| Twardość | 2H |
| Ograniczenia kąta widzenia | -30 - 30° |
| Redukuje niebieskie światło do | 28% |
| Model | Bezramkowy filtr prywatności na wyswietlacz |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 35,6 cm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 35,6 cm (14") |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Waga wraz z opakowaniem | 220 g |
| Głębokość opakowania | 360 mm |
| Wysokość opakowania | 5 mm |
| Szerokość opakowania | 265 mm |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Funkcje regulowane | High Clarity |
| Certyfikaty | MIL-STD-810H Method 504.3 Contamination by Fluids |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 280 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 82 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 2 kg |
| Ilość sztuk | 1 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 375 mm |
| Szerokość | 10mm |
| Długość | 370mm |
| Wysokość | 600mm |