Kensington Kensington Filtr antyrefleksyjny i światła niebieskiego - 24",16:9
Symbol: 627558
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 471.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 627558
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 471.00
| Specyfikacja | |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Obsługiwane typy wyświetlaczy | LCD |
| Filtr światła niebieskiego | Tak |
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
| Orientacja filtrowania prywatności | Krajobraz |
| Funkcje filtrowania wyświetlacza | Anty odblaskowe |
| Funkcje filtrowania wyświetlacza | Antybakteryjny |
| Kompatybilny z ekranami dotykowymi | Tak |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Przeznaczenie | Monitor |
| Materiały | Poli(tereftalan etylenu) (PET) |
| Maksymalna wielkość ekranu | 61 cm (24") |
| Model | Bezramkowy filtr prywatności na wyswietlacz |
| Szerokość produktu | 532 mm |
| Wysokość produktu | 299 mm |
| Waga produktu | 55 g |
| Szerokość opakowania | 350 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 374 g |
| Wysokość opakowania | 5 mm |
| Głębokość opakowania | 595 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 4,09 kg |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 373 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 63 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 618 mm |
| Szerokość | 10mm |
| Długość | 370mm |
| Wysokość | 600mm |