KRUX Wentylator KRUX Lunar 120 ARGB
Symbol: KRX0067
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 36.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KRX0067
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 36.00
| Specyfikacja | |
| Złącze wentylatora | 3-pin + 3-pin |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Prędkość obrotowa (max) | 1200 RPM |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Typ łożyska | Hydrauliczny |
| Model | Wentylator |
| System przeciwibracyjny | Tak |
| Napięcie LED | 5 V |
| Napięcie znamionowe wentylatora | 12 V |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 28mm |
| Wysokość | 145mm |