Jabra Telefon konferencyjny głośnomówiący Jabra Speak2 75 Uniwersalne USB/Bluetooth Czarny
Symbol: 2775-429
Dostępność: Średnia dostępność 24 szt.
Cena: 1140.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 2775-429
Dostępność: Średnia dostępność 24 szt.
Cena: 1140.00
| Specyfikacja | |
| Ujednolicona komunikacja | Nie |
| Kancelacja echa | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Daisy chain | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | Nie |
| Głośnik | Nie |
| Zakres | 2,3 |
| Certyfikaty | Google Meet;Google Fast Pair;Apple MFi;Amazon Chime;Alcatel-Lucent;Avaya;Unify;Cisco |
| Waga produktu | 466 g |
| Szerokość produktu | 132,5 mm |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 45 °C |
| Szerokość opakowania | 153 mm |
| Wysokość opakowania | 49 mm |
| Głębokość opakowania | 155 mm |
| Profile Bluetooth | HFP |
| Profile Bluetooth | HSP |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Pojemność baterii | 4700 mAh |
| Czułość | 88 dB |
| Wyciszenie mikrofonu | Nie |
| Częstotliwość mikrofonu | 150 - 14000 Hz |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 4 |
| Szerokość | 155mm |
| Długość | 155mm |
| Wysokość | 50mm |