Jabra Słuchawki Jabra Evolve 65 TE Czarne
Symbol: 6699-833-309
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 487.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 6699-833-309
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 487.00
| Specyfikacja | |
| Standard Multipoint | Nie |
| Łatwe parowanie | Nie |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Waga produktu | 106,3 g |
| Głębokość produktu | 157 mm |
| Szerokość produktu | 60,5 mm |
| Wysokość produktu | 186 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -5 - 45 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 50 °C |
| Wbudowany wyłącznik | Nie |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Diody LED | Call |
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC), Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zoptymalizowany dla | Microsoft Teams |
| Głos HD | Nie |
| Profil dostępu do książki telefonicznej (PBAP) | Nie |
| Nasićnij i mów (NIM) | Nie |
| Automatyczne podłączanie | Nie |
| Współpraca z Amazon Alexa | Nie |
| Aktualizacje (OTA) | Nie |
| Monitor pracy serca | Nie |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Stalowe zawiasy | Nie |
| Technologia Clear Voice | Tak |
| Virtual surround | Nie |
| Czujnik przewodnictwa kostnego | Nie |
| Technologie ochrony słuchu | Jabra SafeTone |
| Technologie ochrony słuchu | Jabra IntelliTone |
| Liczba zapamiętanych sparowanych urządzeń | 8 |
| BeamForming | Tak |
| Odciążenie ciśnienia w uchu | Nie |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Daisy chain | Nie |
| Power bass | Nie |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 2 |
| Ujednolicona komunikacja | Nie |
| Odnowiony | Nie |
| Certyfikaty | Avaya;Cisco;Microsoft Teams |
| Szerokość opakowania | 51 mm |
| Głębokość opakowania | 176 mm |
| Wysokość opakowania | 206 mm |
| Głębokość opakowania (imperial) | 17,6 cm (6.93") |
| Szerokość opakowania (imperial) | 5,11 cm (2.01") |
| Wysokość opakowania (imperial) | 20,6 cm (8.11") |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Walizka | Nie |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-A |
| Ilość | 1 |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Etui do ładowania | Nie |
| Pokrowiec | Tak |
| Podstawka do ładowania | Nie |
| Certyfikowany dla Microsoft Teams | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Połączenie USB | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 30 m |
| Profile Bluetooth | HSP |
| Profile Bluetooth | HFP |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Profile Bluetooth | SBC |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Bluetooth | Tak |
| Reakcja częstotliwościowa (tryb muzyczny) | 20 - 20000 Hz |
| Pasmo przenoszenia (tryb rozmowy) | 150 - 6800 Hz |
| Akumulatorek | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 280 mAh |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas ładowania | 2 h |
| Czas rozmowy | 16 h |
| Czas gotowości | 15 h |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Wymienna bateria | Nie |
| Szybkie ładowanie | Nie |
| Czas odtwarzania muzyki | 24 h |
| Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb temp.) Podczas eksploatacji (w °f) | 14 - 122 °F |
| NFC | Nie |
| Etui ochronne | Nie |
| Głośnik | Nie |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nie |
| Obsługiwane aplikacje | Jabra Direct;Jabra Xpress |
| Szerokość (imperialna) | 6,05 cm (2.38") |
| Automatyczna regulacja głośności | Nie |
| Wysokość (imperialna) | 18,6 cm (7.32") |
| Przewodnik głosowy | Nie |
| Sterowanie głosem | Nie |
| Głębokość | 15,7 cm (6.18") |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Nie |
| Digital Signal Processing (DSP) | Nie |
| Zawartość opakowania | Headset;Link 390 Bluetooth adapter;Carry pouch;User documents;USB-C to USB-A cable;Charging stand (SKU dependent) |
| Dołączone oprogramowanie | Jabra Direct, Jabra Xpress |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| Wyciszenie mikrofonu | Nie |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 7000 Hz |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Czułość mikrofonu | -17 dB |
| Redukcja hałasu | Nie |
| Ilość przetworników | 1 |
| Impedancja | 32 Ω |
| Rodzaj redukcji hałasu | Pasywne |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Pasmo przenoszenia | 150 - 6800 Hz |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Czułość słuchawek | 93,6 dB |
| Średnica głośnika | 2,8 cm |
| Maksymalna moc wejścia | 10 mW |
| HearThrough | Nie |
| Obsługiwane formaty audio | SBC |
| Radio FM | Nie |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 54mm |
| Wysokość | 210mm |