Jabra Jabra 14207-77 akcesoria do słuchawek Stojak na słuchawki
Symbol: 2205346
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 407.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 2205346
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 407.00
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Stojak na słuchawki |
| Kompatybilność z marką | Jabra |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność | Evolve2 75 |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85189000 |
| Szerokość | 205mm |
| Długość | 230mm |
| Wysokość | 70mm |