Inter-Tech Serwer storage Inter-Tech 48.3cm IPC 4U-4410 4U STORAGE
Symbol: 1544195
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 1843.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1544195
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 1843.00
| Specyfikacja | |
| Diody LED | Tak |
| Materiały | Stal |
| Model | Serwer |
| Układ | Rack |
| Boczne okno | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 14,8 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 17,3 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 404mm |
| Długość | 560mm |
| Wysokość | 196mm |