Corsair Corsair AIR 5400 RS-R ARGB PC-Case, Midi Tower, Szkło hartowane, RGB - białe, 2x wentylatory 120 mm w zestawie
Symbol: GECS-216
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1367.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GECS-216
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1367.00
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Układ | Midi Tower |
| Kolor produktu | Biały |
| Boczne okno | Tak |
| Model | PC |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Materiały | Stal |
| Materiały | Szkło hartowane |
| Obsługiwany typ płyty głównej | EATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 18 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 36 cm |
| Maksymalna długość PSU | 20 cm |
| Lokalizacja oświetlenia | Wentylator obudowy |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Głębokość produktu | 470 mm |
| Waga produktu | 16,9 kg |
| Szerokość produktu | 340 mm |
| Wysokość produktu | 467 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB typu C | 2 |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów dolnych | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów dolnych | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 360 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 240 |
| Obsługiwane rozmiary wentylatorów radiatora dolnego | 240 |
| Obsługiwane rozmiary wentylatorów radiatora dolnego | 360 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm |
| Zainstalowane wentylatory dolne | 3x 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 360 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
| Szerokość | 614mm |
| Długość | 576mm |
| Wysokość | 472mm |