Inter-Tech Pamięć masowa Inter-Tech 48,3 cm IPC 1U-1404 1U
Symbol: 1763822
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 1403.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1763822
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 1403.00
| Specyfikacja | |
| Diody LED | Zasilanie |
| Diody LED | HDD |
| Diody LED | Sieć |
| Ilość zatok 3.5" | 4 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | SSI EEB |
| Obsługiwany typ płyty głównej | EATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Przycisk reset | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Ilość zatok 2,5 " | 7 |
| Materiały | Stal |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Model | Serwer |
| Liczba zewnętrznych zatok 5,25" | 1 |
| Ilość zatok 5.25" | 1 |
| Boczne okno | Nie |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 3,2 cm |
| Układ | Rack |
| Maksymalna długość kart graficznych | 34,5 cm |
| Grubość materiału | 1,2 mm |
| Wysokość produktu | 44,5 mm |
| Głębokość produktu | 678 mm |
| Szerokość produktu | 481 mm |
| Waga produktu | 7,94 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 10 kg |
| Wysokość opakowania | 110 mm |
| Głębokość opakowania | 830 mm |
| Szerokość opakowania | 560 mm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Hot-swap | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wejście audio | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Wyjście audio | Nie |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Obsługa Backplanes | Tak |
| Wentylator | 5x 40mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Szerokość | 404mm |
| Długość | 560mm |
| Wysokość | 196mm |