Inter-Tech Obudowa dysku twardego Inter-Tech ST-5255 2.5/3.5" SAS SATA Serial ATA II Serial ATA III 6 Gbps Hot-Swappable 88887370
Symbol: 1804798
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 557.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1804798
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 557.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Średnica czaszy wentylatora | 8 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Materiały | Aluminium, Plastik |
| Typ produktu | Obudowa HDD |
| Technologia łożyskowania wentylatora | Łożysko kulkowe |
| Wysokość produktu | 225 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,46 kg |
| Waga produktu | 2,21 kg |
| Szerokość produktu | 145 mm |
| Głębokość produktu | 127 mm |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Rodzaj opakowania | Pudełko detaliczne |
| Poziomy RAID | 5 |
| Poziomy RAID | 10 |
| Poziomy RAID | 6 |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 0 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SAS, SATA, druga generacja szeregowej magistrali komputerowej (serial ATA II), Serial ATA III |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | 2.5/3.5" |
| Hot-swap | Tak |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 5 |
| Szerokość | 404mm |
| Długość | 560mm |
| Wysokość | 196mm |