IIYAMA UCHWYT DS1002C-B1 2 EKRANY, PIVOT, VESA
Symbol: DS1002C-B1
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 307.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DS1002C-B1
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 307.00
PODWÓJNE RAMIĘ MONTAŻOWE DS1002C-B1
Proste i funkcjonalne ramię na dwa ekrany. IIYAMA DS1002C-B1 to ramię montażowe mocowane do blatu (mocowanie boczne) na dwa ekrany o przekątnej do 30”. Ramię pozwala zaoszczędzić miejsce na biurku, a system prowadzenia kabli ułatwia utrzymanie porządku. Szeroki zakres możliwości regulacji, obejmujący pochył w pionie i poziomie, dostosowanie wysokości i rotację, pozwala na komfortowe dopasowanie położenia ekranów do swoich preferencji i zachowanie ergonomicznej, zdrowej dla kręgosłupa postawy ciała.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 2 |
| Przekątna ekranu (min.) | 10 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 30 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 10 kg |
| Regulacja w pionie | 85 ° |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 200 mm |
| Wysięg (maks.) | 400 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
Śruby montażowe |
| Kolor | Czarny |
| Oznaczenia | |
IIYAMA Corporation
2-3-2 Otemachi
100004 Tokyo
Japan
sales@iiyama.com