IIYAMA Monitor ProLite 44.5 cala XCB4594DQSU-B1 ,VA,DQHD,2xDP,2xHDMI,1500R,32:9, 450 cd/m2, 3000:1, USB HUB x4 (2x Type-A, 2x Typ
Symbol: XCB4594DQSU-B1
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 2503.00
Symbol: XCB4594DQSU-B1
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 2503.00
ProLite XCB4594DQSU-B1
45-calowy, ultraszeroki monitor zakrzywiony z podwójną rozdzielczością QHD i podstawką z regulacją wysokości, idealny do wielozadaniowości i pracy twórczej.
Zakrzywiony ekran dla wciągającego oglądania
Zanurz się w naturalnym, wciągającym obrazie, który minimalizuje zniekształcenia i zmniejsza zmęczenie oczu podczas długich godzin pracy lub rozrywki.
Uniwersalne złącza kompatybilne z każdym urządzeniem
Podłącz wiele urządzeń i akcesoriów w jednym prostym kroku dzięki złączom HDMI, DisplayPort oraz wbudowanemu hubowi USB. Uporządkuj swoją przestrzeń roboczą zwiększając efektywność i zapewniając sobie wygodną, nieprzerwaną pracę.
Redukcja dyskomfortu i zmęczenia wzroku
Możesz pracować, uczyć się lub korzystać z rozrywki przez dłuższy czas bez zmęczenia oczu, dzięki technologii eliminującej migotanie obrazu oraz ograniczeniu emisji niebieskiego światła. Takie rozwiązania zmniejszają napięcie wzroku i poprawiają komfort widzenia, co pozwala zachować koncentrację i produktywność przez cały dzień.
| Informacje o produkcie | |
| Data Act | Canon - __CAN% |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
ProLite XCB4594DQSU-B1 |
| Proporcje obrazu | 32:9 |
| Przekątna ekranu | 44.5'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 305.9 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1087.5 mm |
| Rozdzielczość | 5120 x 1440 |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 R |
| Czas reakcji | 2 ms |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1 2 x HDMI 1 x 3,5 mm minijack 2 x DisplayPort |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 130 mm |
| Certyfikaty | UKCA ErP WEEE VCCI PSE CE REACH TUV RoHS EAC |
| Standard VESA | 100 x 100 200 x 100 |
| Pobór mocy | 37 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 409 mm |
| Wysokość z podstawą | 539 mm |
| Szerokość | 1090 mm |
| Głębokość z podstawą | 275 mm |
| Waga z podstawą | 10.5 kg |
| Oznaczenia | |
IIYAMA Corporation
2-3-2 Otemachi
100004 Tokyo
Japan
sales@iiyama.com