IIYAMA Monitor 86 cali TN8605A-B1AG IPS,4K,40pkt,500cd,nonOS,1200:1,5ms, DeepContrast-IR+, 1xVGA,2xHDMI,DP,USB-C(PD65W),2xRJ45,2x20W
Symbol: TN8605A-B1AG
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 10251.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TN8605A-B1AG
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 10251.00
ProLite TN8605A-B1AG
86-calowy profesjonalny wyświetlacz dotykowy bez systemu operacyjnego zapewniający maksymalne bezpieczeństwo i pełną kontrolę informatyczną
ProLite TN8605A-B1AG to profesjonalny wyświetlacz dotykowy wielkoformatowy bez systemu operacyjnego, przeznaczony do środowisk, w których bezpieczeństwo, niezawodność i kontrola są sprawami priorytetowymi. Pomimo minimalistycznej konstrukcji, model TN8605A jest wyjątkowo łatwy w obsłudze: wystarczy podłączyć źródło sygnału i urządzenie jest gotowe do pracy. Czuły panel wielodotykowy, rozdzielczość 4K UHD i wysoka jasność zapewniają precyzyjne i profesjonalne wrażenia podczas współpracy, prezentacji i korzystania z aplikacji interaktywnych. Wbudowana funkcja adnotacji pozwala użytkownikom pisać bezpośrednio na ekranie za pomocą pióra, zaznaczając prezentacje lub dowolną zawartość ekranu w czasie rzeczywistym, co zapewnia jasną i skuteczną komunikację. Model TN8605A jest idealnym wyborem dla banków, sądów, organizacji obronnych, działów IT, uniwersytetów i innych środowisk o wysokim poziomie bezpieczeństwa lub wymagających zgodności z przepisami, gdzie niezbędna jest prostota, przejrzystość i zaufanie.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
ProLite TN8605A-B1AG |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 85,6'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 1066 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1895 mm |
| Plamka matrycy | 0.4935 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 1 x RS-232 (COM) 1 x 15-pin D-Sub 1 x DisplayPort 2 x HDMI 1 x USB (Type C) 2 x 3,5 mm minijack 2 x RJ-45 LAN |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | EAC REACH CE TUV RoHS CB ErP WEEE UKCA |
| Standard VESA | 800 x 600 |
| Pobór mocy | 225 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1174.3 mm |
| Szerokość | 1955.9 mm |
| Głębokość | 120.6 mm |
| Waga | 66.4 kg |
| Informacje o gwarancji |
3 lata |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Oznaczenia | |
IIYAMA Corporation
2-3-2 Otemachi
100004 Tokyo
Japan
sales@iiyama.com